top of page
SSS: SSS

SIK SORULAN SORULAR

Size Yardımcı Olmaya Hazırız

KAPIDA ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

HANGİ ÖDEME SEÇENEKLERİNİ KULLANABİLİRİM?

Kredi kartı, Mail Order, IBAN EFT/Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

KARGOMU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Ürünleriniz 1-3 iş gününde hazırlanır ve kargoya verilir. Bu aşamada, siparişlerinizin yola çıktığına dair bir e-posta tarafınıza gönderilir. E-postadaki "Teslimatı Takip Et" linki ile kargonuzun hangi aşamada olduğunu izleyebilirsiniz.

SiPARİŞLERİMİ MAĞAZADAN ALABİLİR MİYİM?

Web sitemizden satın aldığınız ürünleri "Mağazada Teslim" seçeneğini işaretleyerek, Işıl Takı Kızlarağası Hanı No 62 Konak İzmir adresinden teslim alabilirsiniz. Ürünleriniz hazır olduğunda e-posta ile bilgi verilir.

ÖZEL KURYE İLE HEDİYE YOLLAMAK İSTİYORUM. NE YAPMALIYIM?

Işıl Takı'dan satın aldığınız ürünlerin, özel hediye paketi ile birlikte, İzmir şehir içindeki teslimat adresine aynı gün içinde veya ileri tarihli olarak özel kurye hizmeti ile iletilmesini sağlayabilirsiniz. İzmir Express Teslimat hizmetimizi detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

İADE ŞARTLARINIZ NEDİR?

Ürünlerinizi 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Ürünler kullanılmamış ve hasar görmemiş olmalıdır. Tadilat gören (ölçü, renk değişikliği vb.) ve kişiye özel hazırlanan ürünler (lazer yazı, tasarım vb.) ürünlerin iade edilmesi veya değiştirilmesi mümkün değildir. İptal ve iade şartlarımızı detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

İADE ÜRÜNLERİ NASIL GÖNDERECEĞİM?

Ürünlerin iade nedenini belirten bir e-posta iletmenizi takiben iade süreci başlar. 1-2 iş günü içinde tarafınıza ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilmeniz için bir kargo kodu e-posta yolu ile iletilir. İade sürecinizin tamamlanabilmesi için ürünler incelenecektir. Ürünlerin kullanılmamış, kusursuz olması, kendi kutularında ve aksesuarları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İnceleme tamamlandıktan sonra, ücret iadesi gerçekleştirilecektir. Bankanıza bağlı olarak, 3-5 iş gününde kredi kartınıza iade tutar yansır. EFT ile ödeme yapıldı ise IBAN hesabınıza iade tutar yatırılır.

YÜZÜK ÖLÇÜMÜ BİLMİYORUM. NASIL BULABİLİRİM?

Yüzük ölçünüzü,  parmağınızın çevresini veya halihazırda kullandığınız bir yüzüğünüzün iç çapını ölçerek bulabilirsiniz. Yüzük ölçünüzü nasıl bulacağınızı detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

GÜMÜŞ TAKILARIMIN BAKIMINI NASIL YAPABİLİRİM?

Gümüş takılarınızı, uyumadan önce çıkarmanızı, parfüm, klor vb. maddelerden korumanızı, kullanılmadığı zamanlarda hava almayan kutularında saklamanızı öneririz.  Uzun süre kullanılmadığında Işıl Takı Özel Gümüş Parlatma Bezi ile gümüşlerinizi parlatabilirsiniz. Ürünlerinizi satın aldığınız tarihten itibaren 1 yıl içinde mağazamıza getirerek ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

bottom of page